Obsah:

Anonim

Wikipedia nesmírně mlčí o tom, kdo a kde vynalezl pravidla fotbalu. Mnoho lidí si myslí, že angličtí útočníci prostě rádi kopali do hlavy svých nepřátel, někteří si myslí, že staří Řekové přišli s myšlenkou nafouknout vodní kůži a kopat ji, aby získali body (Dobrý den filmům Asterix a Obelix), ale pravda je již dlouho známa.

Svobodná zednářská hospoda.

Místo, kde byla poprvé sjednána první pravidla fotbalu, se na obrázku nazývalo „Freemason's Tavern“, kde se Freemason's z celého Londýna setkal, včetně setkání biblické společnosti (která vytvořila „synodální“překlad). Porovnejte se:

1. 22 hráčů je 22 hierofantů (Illuminati kněz)
  2. Míč je tvořen hexagramy a pentagramy (hexagony a pentagony), symbolizuje náš svět lidí, kterým se šplhají hierofanti.
  3. Jeden tým jsou síly „světla“(Slunce) a druhý jsou síly temnoty (Měsíc) (zde je tradice nošení světlých trička doma a tmavých pro hosty).
  4. Celá tato zednářská bacchanalia, jak by měla být, je doprovázena orgány a lidskými oběťmi, které jsou určeny k upokojení bohů slunce a měsíce. Fotbal doprovázejí fanoušci bojující proti chudobě a opilství.

Protože to nestačí, ponořme se do historie fotbalu:

Takto to vypadá lépe

Takto to vypadá lépe.

1. První týmy, které stanovily jednotná pravidla, byly 2 anglické univerzity - Oxford a Cambridge, které, jak víme, jsou čestnými členy Řádu zednářů.
  2. Fotbal v Ruské říši byl oficiálně nezákonný až do říjnové revoluce.
  3. V roce prvního mezinárodního fotbalového utkání (1872) došlo v Jižní Americe a Africe k masakru politiků
  4. Během prvního světového poháru FIFA, v roce 1930, došlo v Indii, Africe k nepokojům atd. Bylo uzavřeno mnoho dohod o spolupráci mezi zeměmi ve vojenské sféře.

Navíc nejznámějším „problémem“mezi fotbalovými hráči jsou jejich velké výdělky (pokud se nechcete ponořit do jejich systému výdělků) a váha jejich slov není nikde. Obecně je třeba podrobněji projednat téma urovnání konfliktů na „fotbalových hřištích“:

Fotbal jako prostředek řízení

Propagační video:

Cílem fotbalu jako vynálezu zednářů je vydělávat peníze a nepřímo řešit problémy. Zde jsou fakta:

Image
Image
  1. Poté, co Uruguay vyhrál světový pohár FIFA v roce 1950, na stadionu zemřeli na infarkt tři lidé, jeden spáchal sebevraždu.
  2. Během světového poháru v roce 1934 v Itálii, 17. března, jsou podepsány Římské protokoly mezi Rakouskem, Maďarskem a Itálií, podle nichž se Rakousko a Maďarsko zavázaly koordinovat svou zahraniční politiku s Itálií.
  3. V roce 1938 byla během Mistrovství světa ve fotbale ve Francii podepsána mnichovská dohoda 29. září.
  4. V roce 1954, během finále Světového poháru ve Švýcarsku, se konala největší fotbalová bitva - bitva Bern (na obrázku).
  5. Během mistrovství světa ve Švédsku v roce 1958 byla švédská vláda rozpuštěna v otázkách důchodové reformy.
  6. V roce 2018, krátce před světovým pohárem FIFA v Rusku, proběhlo osudové setkání dvou jaderných mocností - USA a KLDR, které se dohodly na vzájemné spolupráci a odzbrojení. Také francouzské vítězství se podezíravě shodovalo s volbami do vlády, kde nacionalisté měli větší procento hlasů než současný prezident, ale vítězství národního týmu složeného z osob arabského vzhledu a rodné francouzštiny „posílilo“jeho přesvědčení.
Image
Image

Výsledek:

Vzhledem k podobnosti základních prvků fotbalu se symboly Řádu zednářů, urovnání mezinárodních konfliktů během mistrovství světa a jednoduše osobnímu prospěchu pro země, které tyto hry buď vyhrály nebo provedly, můžeme dojít k závěru, že ne všechno je tak jednoduché, jak se zdá na první pohled. Díky za čtení a čekání! Zůstaňte naladěni.